Parama Tapk savanoriu

Parama

Jaunieji maltiečiai skatina ir siūlo Jums keletą būdų prisidėti prie gerovės puoselėjimo:

Kasmet iki gegužės 1-osios turime galimybę paaukoti 2% gyventojų pajamų mokesčio. Nusprendę skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Jauniesiems maltiečiams, iki 2016 metų gegužės 1 d., Jūs ar Jūsų įgaliotas asmuo turite užpildyti ir pateikti mokesčių administratoriui FR0512 formos prašymą. Prašyme Jūs turite nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir duomenis apie Maltos ordiną.

Prašymus galite pateikti žemiau nurodytais būdais:

Prašymo pateikimas elektroniniu būdu. Prašymą galite užpildyti užsiregistravę elektroninio deklaravimo sistemoje arba tiesiogiai per savo banko internetinės bankininkystės sistemą. Pasirinkite “Pildyti portale” skiltį ir formą FR0512. Įrašę prašomus duomenis spauskite “Pateikti”.

Prašymo pateikimas tiesiogiai AVMI darbuotojui. Užpildytą ir pasirašytą prašymą galite pateikti tiesiogiai apskrities VMI darbuotojams. Jums artimiausios VMI adresą rasite čia.

Prašymo pateikimas paštu. Užpildytą ir pasirašytą prašymą (įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el.paštą, datą) dėkite į voką. Ant voko privalote nurodyti savo vardą, pavardę ir adresą. Pasirašykite ant voko klijavimo linijos. Voką siųskite paprastu paštu.

Deklaracijoje turite nurodyti, kokia mokesčio dalies paskirtis: jauniesiems maltiečiams.

Svarbu: Jei pagal GPMĮ nuostatas Jūs privalote mokesčių administratoriui pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas nustatytu laiku turite pateikti kartu su deklaracija. Svarbu: jei pagal GPMĮ nuostatas Jūs neprivalote teikti mokesčių administratoriui metinės pajamų deklaracijos, prašymą nustatytu laiku turite pateikti pats arba per savo darbdavį.

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris: 190740859
Paramos gavėjo pavadinimas: MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBA
Buveinės adresas: GEDIMINO PR. 56B, VILNIUS
ATSISKAITOMOSIOS SĄSKAITOS NUMERIS: LT60 4010 0424 0304 9560

Jei 2% gyventojų pajamų mokesčio nusprendėte skirti kitai organizacijai, tačiau norėtumėte prisidėti ir prie Jaunųjų maltiečių globotinių gerovės kūrimo, galite pervesti Jums priimtiną sumą į mūsų sąskaitą:

Gavėjas: MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBA
Gavėjo sąskaita: LT60 4010 0424 0304 9560
Mokėjimo paskirtis: jaunųjų maltiečių veiklai

Kita galimybė - nebenaudojamų daiktų ar rūbų aukojimas. Lankomės motinos ir vaiko pensionate, neįgalių vaikų mokykloje, kur stokojama aprangos, buities reikmenų. Jei turite atliekamą veikiantį buities prietaisą (virdulį, radijo imtuvą ir pan.), ar nedėvimų, bet vis dar tvarkingų rūbų, galite juos atnešti į centrinę maltos būstinę Vilniuje ar Jūsų mieste maltiečių veiklą koordinuojančiam žmogui.

Dėkojame Jums už Jūsų gerumą!